logo temp cc arize leze

Communaute de
communes Arize-Lèze

Anne-Paule Béïs
anne-paule@cometes-innovation.fr

logo generalitat catalunya

Generalitat
de Catalunya

Mónica Acebo Perez
macebo@gencat.cat

logo everis

Fondation
Everis

Anna Forment Garcia
anna.forment.garcia@everis.com

logo virolai

Colegio
Virolai

Coral Regi
coralregi@virolai.com

logo e lluch

Institut
Ernest Lluch

Ana Albalat Martinez
aalbala2@xtec.cat

 logo f verdier

Collège
François Verdier

Eric Bouviala
Eric.Bouviala@ac-toulouse.fr

logo a st paul

Collège
André Saint-Paul

Nelly Veiga
veiganelly09@gmail.com

 logo science animation

Science
Animation

Audrey Bardon
audrey.bardon@science-animation.org

 logo social coin

The Social
Coin

Donovan Balderas
dbalderas@thesocialcoin.org
 
Fonction:
Collège André Saint-Paul : Nelly Veiga
Adresse:
Avenue de la gare
Le Mas d'Azil
09290
FRANCE
Téléphone:
+33 5 61 69 93 83
Fax:
+33 5 61 69 96 54
Envoyer un e-mail
(facultatif)